18 marca, 2008

GTA San Andreas - Zawody w San Andreas

Zawody


Mount Chilliad Challenge

Miejsce: Góra Mount Chilliad
Pojazd: Mountain Bike
Opis: Misje tutaj polegają na zaliczeniu trzech wyścigów na jak najlepszym miejscu. Wyścigi odbywają się jedynie w porach dziennych. Dodatkowo, jeśli nie posiadamy dobrego poziomu umiejętności jazdy na rowerze to wygranie choćby jednego wyścigu będzie nie lada wyczynem. Na dole macie przedstawione wszystkie wyścigi:

Wyścig 1
Wyścig zaczynasz z samej góry Mount Chilliad. Trasa jest najkrótsza ze wszystkich wyścigów, ale za to do najprostszych nie należy. Droga ma wiele ostrych łuków, przez które łatwo wypaść z trasy. Dlatego nie polecam ciągłego jechania sprintem. Najlepiej spróbuj na początku jechać dość spokojnie i jeśli będzie cię ktoś wyprzedzał to użyj sprintu. Przy zakrętach jedź bardzo ostrożnie gdyż choćby mała nieuwaga i możemy stracić dobrą pozycję. Gdy będziesz zbliżał się do mety można to użyj sprintu gdyż droga jest o wiele prostsza do opanowania.

Wyścig 2
Trasa dłuższa od tej w pierwszym wyścigu, ale już nie taka kręta. Już na samym starcie użyj sprintu gdyż z trasy już tak łatwo nie da się wypaś. Najlepiej objąć na samym początku prowadzenie, gdyż później nie będziesz już musiał doganiać przeciwników a tylko będziesz utrzymywał swoją przewagę nad nimi. Na końcu pozostanie ci już tylko spokojne dojechanie do mety.

Wyścig 3
Ostatni wyścig i to z jednym przeciwnikiem. Jeśli myślicie, że teraz dacie sobie spokojnie radę z jednym przeciwnikiem to jesteście w dużym błędzie. Wyścig należy do najtrudniejszy ze wszystkich, ponieważ jeździmy tu nie tylko po drodze rowerowej, ale także drewnianych kładkach. Trasa jest naprawdę trudna i najlepiej nie używać w ogóle sprinty, gdyż przez to możemy łatwo wypaść z kładki a wtedy to będzie już nie lada problem wygrać. Najważniejsze w tym wyścigu to spokój, precyzja i opanowanie. Za którymś razem na pewno ci uda się zaliczyć ten naprawdę ciężki wyścig.BMX Chellange

Miejsce: Jefferson (Los Santos), Skate Park
Pojazd: BMX
Opis: Jak sama nazwa wskazuje są to zawody wyczynowe na BMX-ie. Musisz zaliczyć wszystkie obręcze przed upływem czasu. Obręczy nie dość, że jest dużo to spora z nich część znajduje się w powietrzu. A łapanie ich na BMX-ie do najprostszych rzeczy nie należy. Za każdą złapaną obręcz dostajesz 10 sekund więcej, choć czas i tak biegnie bardzo szybko. Im masz większy Bike skill tym łatwiej będzie Ci tą misje wykonać. Najlepiej najpierw zebrać wszystkie obręcze znajdujące się na ziemi, dzięki czemu zdobędziemy dużo potrzebnego czasu a później wjeżdżając na rampę zająć się tymi na górze.NRG-500 Challenge

Miejsce: Doki Easter Basin (San Fierro)
Pojazd: NRG-500
Opis: Naprawdę wygrać te zawody to nie mała sztuka. Trzeba po prostu zaliczyć wszystkie obręcze jak w wypadu BMX-a. Jednakże trzeba także to robić w powietrzu. A to jest już zdecydowanie trudniejsze. Samo wybicie nie jest trudne, jednak trzeba to robić pod dobrym kątem. Bo inaczej nici z zawodów. Najlepszym sposobem jest jak najszybsze rozpędzenie się i zaliczenie obręczy znajdującej się na górze. Jednak musisz dokładnie pamiętać gdzie ona się znajduje. Po kilku próbach powinieneś zaliczyć te zawody.

Brak komentarzy: