18 marca, 2008

GTA San Andreas - Los Santos

Los Santos

Jest to miasto znajdujące się na południu San Andreas. Można podzielić je na dwie części: biedną część i bogatą część miasta.

Bogata część jest spokojna. Znajdują się tam biurowce oraz hotele. Miejsce to odwiedza dość duża liczba turystów. Większość z nich wypoczywa na Santa Maria beach znajdującej się na południu Los Santos. Na północy znajduje się najbogatsza dzielnica w mieście, Vinewood. Zamieszkują ją gwiazdy showbiznesu jak np. Madd Dogg oraz aktorzy i biznesmeni. Poznać ją można po wielkim napisie na zboczu góry tworzącym nazwe tej właśnie dzielnicy. Odpowiednikiem tej dzielnicy w prawdziwym świecie jest Hollywood.
W Los Santos nie zabrakło także alei gwiazd, która znajduje się niedaleko Vinewood.

Biedniejsza część jest o wiele bardziej niebezpieczna. Kojarzona jest zazwyczaj z dilerami narkotyków i ciągle toczącymi się wojnami gangów. Najbardziej liczącymi się gangami w Los Santos są: Groove Street Families(członkiem tego gangu jest główny bohater gry, czyli Carl Johnson), którzy ubrani są na zielono oraz The Ballas, którzy ubierają się na fioletowo. Mniej ważnym gangiem(co nie znaczy, że nie mogą CJ’owi zrobić krzywdy) jest Los Santos Vagos. Są oni ubrani na żółto. GSF(Groove Street Families) oraz Ballasi zajmują środkową część miasta, z kolei Vagosowie zajmują północno-wschodnie tereny Los Santos.

Poza tym, w Los Santos jest jeszcze lotnisko i port przemysłowy, które położone są na południu miasta.


Nazwa:Ganton
Jest to dzielnica, w której mieszka nasz bohater, CJ. Stare domki i obdrapane ściany wskazują na to, że mieszkają tam raczej ludzie biedni.


Nazwa:El Corona
Jest to mała dzielnica znajdująca się niedaleko Ganton''u. Mieszkają tam ludzie biedni. Możemy tam znaleść fryzjera oraz Burger Shot''a.


Nazwa:Idlewood
Jest to dzielnica, w której mieszkają normalni ludzie. Możemy tam znaleść kilka osiedli i sklepy.


Nazwa:Willowfield

Mała dzielnica, w której mozemy znaleść fryzjera. Nie ma tam nic szczególnego.


Nazwa:Downtown
Jest to dzielnica z mnóstwem wieżowców i drapaczy chmur. Zjeżdzają się tam biznesmeni z całego San Andreas. Można tam znaleść kilka sklepów, fryzjera oraz Pay''n''Spray. Na jednym z drapaczy chmur można znaleść spadochron i pobawić się troche w kaskadera


Nazwa:Santa Maria beach
Jest to największa plaża w całym stanie San Andreas. Jest tam pomost, na którym jest diabelski młyn i kilka straganów. W nocy wygląda to bardzo fajnie. Na tej plaży odbywa się również triathlon.


Nazwa:Vinewood
Jest to dzielnica, w której mieszkają same gwiazdy np. słynny raper Madd Dogg. R* swietnie odwzorowało klimat tam panujący. Niedaleko Vinewood znajduje się aleja gwiazd. Mozna zauważyc charakterystyczny napis na wzgórzu, który układa się w wyraz VINEWOOD.


Nazwa:Los Santos International Airport
Jest to bardzo duże lotnisko. Można tam znaleść awionetki Dodo oraz odrzutowiec Shamal.


Nazwa:Ocean Docks

Jest to typowo przemysłowa dzielnica. Można tam spotkać wielkie tankowce i mniejsze łodzie. Jest tam dużo dźwigów i podnośników.

Autor: mariush36

Brak komentarzy: