18 marca, 2008

GTA San Andreas » SA - Przedmioty

Pancerz

Kamizelka kuloodporna. Wygląda ona trochę jak górna część rycerskiej zbroi. Styczność z nią mamy w wielu misjach, można ją również znaleźć w
miejscach na całej planszy, ponadto pojawia się w czasie wojny gangów. Po przejściu 12 poziomu misji Vigilante (policjant) jej moc zwiększa się o 150%.
Dostępna jest również w sklepach z bronią Ammunation w cenie 200$, a w Las Venturas za 240$.

Życie

Serce, które powiększa nam nasz poziom wskażnika życia do maksymalnego poziomu. Po przejściu 12 poziomu misji sanitariusza powiększa nam się ono o 50%. Spotykamy się z tym "sercem" w niektórych trudniejszych misjach, ale najczęściej w trakcie wojen gangów.

Ikonka posiadłości

Ikonka małego zielonego domku pojawia się przy posiadłościach które możemy zakupić. Jest jeszcze czerwona ikonka, jednak niemożemy wtedy zakupić danej posiadłości. Domy zakupujemy za pomocą klawisza TAB.

Informacja

Gdy wejdziemy na tą ikonę, gra w większości przypadków zastopuje się a my będziemy informowani w lewym górnym rogu ekranu. Możemy ją spotkać przed np. komisariatem policji w Los Santos, czy szpitalem.

Łapówka policyjna

Łapówka policyjna w kształcie gwiazdy, którą spotykamy w wielu miejscach na planszy. Tak jak w poprzednich częściach gry zmniejsza ona nasz poziom poszukiwań o jedną gwiazdkę.

Tag w Los Santos

Tagi które musimy zamalować w pierwszym mieście Los Santos. Musimy zamalować ich aż sto, są one porozrzucane w całym mieście. Po zamalowaniu wszystkich tagów w domu Johnsonów pojawią się: AK-47, TEC9, koktajl molotowa, obrzyn.

Snapshot w San Fierro

Te obiekty widać tylko w obiektywie aparatu. Są one porozrzucane po całym drugim mieście. Są niezbędne do 100% gry. Za zrobienie wszyskich 50 snapshotów w garażu w Doherty pojawią się: Karabin snajperski, Micro SMG, granaty, shotgun.

Podkowy w Las Venturas

Podkowy te zbieramy w ostatnim mieście. Do zebrania jest ich 50 na terenie całego Las Venturas. Za zebranie ich wszystkich pod Kasynem Czterech smoków pojawią się: Satchel Charges, M4, SMG, Spaz Shotgun.

Ostrygi

Ostrygi są do znalezienia we wszystkich wodach stanu San Andreas. Ogółem jest ich 50, a za zebranie ich wszystkich dostaniemy pewne plusy u naszych dziewczyn, np. Jeśli dla danej dziewczyny musiałeś posiadać ponad 50% otyłości teraz możesz posiadać wskażnik bliski zeru a ona i tak będzie się chciała umówić z tobą.

Brak komentarzy: