18 marca, 2008

GTA San Andreas - San Fierro

Juniper Hollow :

Mieszkaniowy obszar , sławi się stromymi wzgórzami i zwijającymi się drogami . Tylko tutaj , możesz odwiedzić Kopułę - ( Najlepsze miejsce dla osoby dorosłej ) . W Juniper Hallow możesz się rozerwać i podziwiać Gigantyczny Most w Centrum . Na ten duży Most patrzy się bardzo Mile !DownTown ( Śródmieście ) :

W Dolnym Mieście jest wysoka skala biznesu , obszar położony jest w San Fierro , Dzielnicy Finansów . Tylko tutaj zarobisz trochę dodatkowej gotówki jako Lokaj do Parkowania Samochodów . Odwiedź to miejsce na pewno nie pożałujesz !Easter Basin :

Dockland i zatoka to obszar który stał się domem dla większości gangów. Chłopcy z Gangu Trans Nang , aktualnie toczą wojnę z Chińskim gangiem zwanym "Triadą" . To być może najbardziej interesujące miejsce w całym mieście. Zawiera miejsca takie jak Doki , Import/Export posyła się drogą morską - ten obszar jest pełen zbrodniarzy i dilerów , to miejsce jest największym wejściem dla lekarstw , broni i imigrantów.Carvin Stadium :

Oficjalny dom zespołu Sixty - Niners !Doherty :

Stary przemysłowy obszar, aktualnie się rozwija . Ten obszar jest pełny zajęć biznesowych ale niestety kiedyś zawiódł usługi. Aktualnie zajęty jest przez dealerów i sutenerów. Zawiera Transfender Swap Shop , najczęściej ludzie przychodzą tu aby kupić samochód. Kupują je w Sklepie samochodowym Wangs Car Showrom . Ten sklep sprzedaje tylko najlepsze i najładniejsze bryczki ! Możesz tu znaleźć Pay n'' Spray Shop , sklep istnieje od roku 1974. Popularne miejsce , najczęściej przyjeżdżają tu Przestępcy którzy Ukradli Wóz i chcą zmienić Kolor , Silnik , Opony itp .Hashburry :

Ten teren zajęli tępi , głupi , nierozumni "Hipisi". . Bez żadnych wątpliwości, najbezpieczniejszy obszar w mieście , ale też najbardziej przerażający.Garcia :

Ten obszar jest kontrolowany przez San Fierro Rifa, który został największym dealerem . Rifa nienawidzi Hispanic , ulicę Gangów w Los Santos. Nie do pobicia ,w handlu Kokainą . Ucz się nowych Metod Ataku w „Cobra Martial Arts Dojo” , lub kup pojazd od „Zero”.Alex''s Hotdogs :

Tak , samochód Alex''a jest półciężarowy z wielkim Hotdog''em na Górze . Zdolny, eh ?. Stale ukamienowany , kumpluje się z hipisami.Cluckin'' Bell :

Człowiek w przebraniu koguta . ale to oni są ogromną korporacją. Wszyscy którzy tam pracują mogą iść do piekła! Ameryka uwielbia te "Cluckin" , ponieważ są zdrowe, pożywne i mocno usmażone. Każdy porządny Amerykanin powie ci : "Uwielbiam te Cluckin '' !!San Fierro Medical Center
( Centrum Medyczne San Fierro ) :Tylko tutaj będziesz bezpieczny . San Fierro Centrum Medyczne jest bez wątpliwości, największym Szpitalem jaki zbudowali w wszystkich seriach Grand Theft Auto .

Autor : ! mariush36 !

Brak komentarzy: