18 marca, 2008

GTA San Andreas - Strzelnica

Strzelnica

W niektórych sklepach Ammu-Nation znajduje się strzelnica (czerwony marker), na której trenujemy swoje umiejętności strzeleckie w danej broni. Są trzy testy na każdą broń. Jeśli zaczęliśmy test to nie wolno nam go przerywać. W przeciwnym razie nie zostanie zaliczony. Bronie, z których będziemy strzelać to:


Pistol 9mm
Micro-SMG
Sawn-off Shotgun
AK-47


Strzelać będziemy do makiety, która wygląda jak człowiek. Na strzelnicy nie jesteś sam. Jest także dwójka innych osób, która będzie z tobą rywalizować w każdym z poziomów. Na dole zamieszczam krótki opis każdego poziomu, który jest taki sam dla każdej broni:


Poziom 1:

Twoim zadaniem jest zestrzelenie trzech makiet, które stoją kolejno od najbliższej do najdalszej. Jednak dopiero, gdy zestrzelisz jedną z nich pojawi się następna dalej położona. Strzelaj w środek odpowiedniego elementu kukły a trafiać będziesz za każdym razem. Twoi rywale strzelają słabo, więc z tym poziomem nie powinieneś mieć żadnych problemów.


Poziom 2:

Poziom zbliżony podobieństwem do poprzedniego. Masz tą samą broń, co przedtem i znów strzelasz do makiet. Jednak tym razem nie stoją one w miejscu a przybliżają się do Ciebie. Twoje zadanie nie uległo zmianie. Nadal masz je zestrzelić jak najszybciej żeby twoi rywale Cię nie wyprzedzili.


Poziom 3:

Ostatni poziom i jak to przeważnie bywa jest on najtrudniejszy ze wszystkich. Ty i reszta uczestników strzelacie do jednego celu, który przemieszcza się z boku na bok. Po zestrzeleniu jednego pojawi się następny, który będzie dalej lub bliżej was. Tym razem trzeba skupić się naprawdę mocno i strzelać dosłownie w sam środek elementu kukły, bo inaczej nici z zadania. Każde przeładowanie broni może spowodować dużą stratę punktów. Najlepsza metoda to: jeden strzał jeden element. Jeśli uda ci się osiągnąć odpowiednią ilość punktów to wykonasz to zadanie.

Brak komentarzy: