18 marca, 2008

GTA San Andreas » SA - Gangi

Gangi w SA

Orange Grove(Street) Families


Jest to gang naszego głównego bohatera, który nam pomaga w różnych wypadach na podbijanie wroga terenów. Mają dużo konfliktów z The Ballas''ami. Dzięki zabijaniu innych gangów otrzymujemy szacunek od Orange Grove Families. Gang różni się od wszystkich kolorem zielonym. Całym szefem zielonych jest brat Carla Johnsona – Sweet. Głównymi bohaterami mafii są: CJ, Ryder, Smoke, Sweet.

The Ballas


Spotkamy ich w Los Santos, tak, jak Orange Grove Families. Początkowy wróg w grze, który nie czeka tylko na zauważenie naszego bohatera czy naszego gangu od razu atakuje. Noszą fioletowe ubrania i nie tylko. Ich najlepsza bronią zostaje Uzi. Mają bardzo dobre kontakty z rosyjską mafią oraz C.R.A.S.H’em. Wiele by dali, aby pokonać gang zielonych.

Los Santos Vagos


Jest to hiszpański gang a ich najlepsza bronią jest Uzi. Gang Los Santos Vagos nosi żółte ubrania, które, jest odmienne od wszystkich. Każdy z ich członków ma wytatuowany tatuaż na piersi. Mają bardzo dobry kontakt z gangiem San Fierro Rifa znajdującym się w San Fierro. Gang Vagos znajduje się w Los Santos. Kiedy stanie im na drodze gang Orange Grove Families, od razu atakują.

Varios Los Aztecas


Jest to gang pochodzenia meksykańskiego. Ich największym rywalem jest Los Santos Vagos. Znajdziesz ich najczęściej w pobliżu dzielnic Little Mexico oraz El Corona w Los Santos. Nie mają jakiegoś szczególnie dobrego uzbrojenia. Posługują się pistoletami oraz uzi. Szefem tego gangu jest Twój przyjaciel oraz chłopak Twojej siostry Kendl – Cesar Vialpando. Dziwo jednak gang Cesara nie będzie dla Ciebie taki miły. Jeśli pojawisz się w ich dzielnicy i rozpoczniesz strzelaninę z nimi to odpowiedzą Ci tym samym.

San Fierro Rifa


Tak samo jak Los Santos Vagos pochodzą z Hiszpanii i z gangiem Vagos mają bardzo dobre kontakty. Spotkamy ich w San Fierro na terytorium Garcia. Ich głównym przywódcą jest T-Bone Mendez.. Oprócz pieści używają także pistoletów. Podczas gry nie można sprawdzić ich siły, ale na pewno są podobni do innych gangów.

Da Nang Boys


Wietnamski gang znajdujący się w San Fierro. Spotkać ich możemy najczęściej w Easter Basin. Prowadzą ścisły konflikt z Triadą Woozie’go. Ich broniami są zwykłe pistolety. Nie atakują nas bez powodu. Jeśli znajdujesz się na ich dzielnicy na ich dzielnicy i nic nie robisz to dadzą Ci spokój. Jeśli natomiast zaczniesz strzelać do nich to urządzicie sobie małą strzelaninę.

Triads


Chińska Triada, prowadzona przez Wu Zi Mu oraz Ran Fa Li w Chintown w San Fierro. Mają problemy z gangiem Da Nang Boys. Możemy się u nich spotkać z dobrym uzbrojeniem, czyli z AK-47. Ich główny szef Woozi zostanie Twoim przyjacielem. Nie jeden raz pomożesz im w ich kłopotach a oni kilka razy Ci się za to zrewanżują.

The Mafia


Spotkamy ich w mieście Liberty City podczas misji w kasynie Caligula. Ich bossem jest nikt inny jak Salvatore Leone. Mają konflikt z chińską Triadą oraz mafią Forelli’ch.

Brak komentarzy: